DOMÁCE ŠIJACIE STROJE
Úvodná stránka     e-shop

brother INOVIS 350

Domáci, elektronický šijací stroj s horizontálnym rotačným chytačom s mechanickým navliekačom, jednoduchým odstrihom a kolenným zdvihom pätky, vrátane pätky na vrchné podávanie.

  • 10 druhov gombíkovej dierky vrátane konfekčnej
  • 3 druhy písma
  • 294 vyšívacích programov

brother inov-is 950

Elektronický multifunkčný šijací a vyšívací stroj. Je vybavený dotykovým LCD displejom, automatickým navliekačom ihly a prídavným stolíkom. 129 klasických a dekoratývnych stehov. 170 vyšívacích vzorov.

brother INOVIS 50

Domáci, elektronický šijací stroj s horizontálnym rotačným chytačom, jednoduchým navliekačom a nožnou aj ručnou reguláciou rýchlosti šitia.

Vrátane abecedy má 135 druhov stehov, samozrejme aj konfekčnú dierku.

brother INOVIS 35

Domáci, elektronický šijací stroj s horizontálnym rotačným chytačom, jednoduchým navliekačom a nožnou aj ručnou reguláciou rýchlosti šitia. Stroj dokáže šiť 16 druhov stehov, vrátane konfekčnej dierky

brother INOVIS 15

Domáci, elektronický šijací stroj s horizontálnym rotačným chytačom, jednoduchým navliekačom a nožnou aj ručnou reguláciou rýchlosti šitia. Stroj dokáže šiť 16 druhov stehov vrátane konfekčnej dierky.

brother BQ 25

Jednoduchý, domáci šijací stroj s horizontálnym rotačným chytačom.
Je určený na bežné prevádzkové šitie. Obsahuje základný navliekač.
Šije 25 druhov stehov.
Gombíková dierka 4-polohová, prádlová.
Plynulá regulácia dĺžky stehu.
Nemá reguláciu prítlaku patky.

JUKI DDL 8700

Rýchlobežný, jednoihlový, priemyselný šijací stroj s centrálnym mazaním, kolenným zdvihom pätky a plynulou reguláciou dĺžky stehu. Stroj je vybavený motorom na 250 V.


© 2014: Ján Poliak